• 9mm x 300mm Vented Soffit 5m Rosewood REF KFV300RW
Kalsi Aquacel 9mm x 300mm Vented Soffit 5m Rosewood Ref KFV300/RW
(0 reviews)
| Write review
Product Code: 4104PVC209
20 in stock - Usually Dispatched in 3-5 Working Days
Check availability in your local store. Select your store
Add to Basket
Kalsi 9mm x 300mm Vented Soffit 5m Rosewood KFV300/RW
Browse the full range of soffits and fascia boards here:
Specifications
  • Colour: Rosewood
  • Width (mm): 300 mm