• 9mm x 225mm Vented Soffit 5m Rosewood REF KFV225RW
Kalsi Aquacel 9mm x 225mm Vented Soffit 5m Rosewood Ref KFV225/RW
(0 reviews)
| Write review
Product Code: 4104PVC202
20 in stock - Usually Dispatched in 3-5 Working Days
Check availability in your local store. Select your store
Add to Basket
Kalsi 9mm x 225mm Vented Soffit 5m Rosewood KFV225/RW
Browse the full range of soffits and fascia boards here:
Specifications
  • Colour: Rosewood
  • Width (mm): 225 mm